logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Chalupa na Mlynci je krásny a útulný chalupový dom, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie v obci Terchová v lone krásnej prírody. Táto chalupa má moderné zariadenie a je vybavená všetkým, čo potrebujete pre príjemný pobyt.

V chalupe je dostupné internetové pripojenie WiFi, ktoré umožňuje pripojenie k internetu na vašom zariadení. Pre vonkajší pobyt je k dispozícii altánok, terasa, vonkajší krb, vonkajšie posedenie a záhradná hojdačka. Vhodné pre letné obdobie, kedy môžete relaxovať na slnku alebo sa venovať grilovaniu a posedeniu pri ohni.

Pre deti sú k dispozícii rôzne atrakcie, ako napríklad detské ihrisko, detský kútik, hojdačka, šmýkačka, hračky pre deti, detská postieľka a detská vysoká stolička.

Ak máte záujem o športové aktivity, sú tu aj možnosti, ako napríklad biliard, stolný futbal alebo bedminton.

Chalupa na Mlynci neposkytuje stravu, ale má plne vybavenú kuchyňu, v ktorej si môžete pripraviť vlastné jedlo.

Pre tých, ktorí si potrebujú uschovať svoje športové vybavenie, je k dispozícii lyžiareň a úschovňa na bicykle.

Spoločenský priestor v chalupe je jedáleň, kde si môžete vychutnať jedlo a stráviť príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi.

Chalupa na Mlynci poskytuje ideálnu kombináciu relaxačných a zábavných aktivít pre každého. Je to ideálne miesto pre dovolenku s rodinou alebo priateľmi v príjemnom prostredí a s množstvom zaujímavých možností.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas