logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Chalupa na Mlynci v Terchovej ponúka svojim hostom príjemné a komfortné ubytovanie v každom ročnom období. Objekt je v prevádzke celoročne a hostia môžu príchod na ubytovanie realizovať od 14:00, zatiaľ čo odchod z pobytu je potrebné zrealizovať do 10:00.

Jeden z výhod tohto objektu je jeho poloha. Chalupa na Mlynci sa nachádza v Terchovej, ktorá je jedným z najkrajších regiónov Slovenska a ponúka množstvo prírodných krás a turistických atrakcií. Hostia môžu navštíviť blízke pohorie Malá Fatra s množstvom turistických trás a vodopádov, Terchovskú dolinu, alebo Vrátnu dolinu s množstvom možností na zimnú turistiku.

Chalupa na Mlynci ponúka hostiam aj možnosť parkovania. Pri objekte je k dispozícii 5 parkovacích miest, čo zabezpečuje dostatok miesta pre hostí s autom. Na druhej strane, pobyt s domácim zvieraťom nie je povolený, takže hostia sa musia postarať o ubytovanie svojich miláčikov inde.

Majiteľ alebo správca sa počas pobytu hostí v objekte nezdržiava, takže hostia majú k dispozícii súkromie a voľnosť počas svojho pobytu. Objekt je oplotený, čo zabezpečuje súkromie a pocit bezpečia. Napriek tomu nie je objekt bezbariérový, čo môže byť pre niektorých hostí obmedzením.

V objekte sa nachádza elektrické kúrenie, ktoré zabezpečuje teplo a komfort počas celého pobytu. Fajčenie v interiéri objektu nie je povolené, aby sa zabezpečilo čisté a príjemné prostredie pre hostí.

V oblasti objektu je k dispozícii mobilný signál pre zákazníkov telekomunikačných operátorov Telekom, Orange, O2 a 4ka. Hostia môžu tak byť neustále online a spojení so svojimi blízkymi a priateľmi.

Celkovo je Chalupa na Mlynci v Terchovej vhodná pre hostí, ktorí hľadajú súkromie a oddych v oplotenom objekte s elektrickým kúrením. Vďaka svojej polohe v Terchovej a prírodných krás v okolí je táto chalupa ideálnym miestom pre milovníkov turistiky a prírody. Je vhodná pre rodiny s deťmi alebo skupiny priateľov, ktoré hľadajú komfortné ubytovanie v blízkosti turistických atrakcií. Súkromie, oplotený objekt a možnosť parkovania sú ďalšie výhody, ktoré prispievajú k príjemnému a pohodlnému pobytu hostí. Všetky tieto informácie sú užitočné pre hostí, ktorí plánujú svoj pobyt v tejto chalupe, a pomôžu im lepšie sa pripraviť na svoj pobyt.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas