logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Chalupa na Mlynci je krásne a útulné ubytovanie v srdci prírody. Táto chalupa je ideálna pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú únik z mesta a chcú stráviť čas v tichom a pokojnom prostredí. Chalupa má kapacitu až pre 18 hostí, ktorí môžu byť ubytovaní v 6 spálniach. K dispozícii sú 12 pevných lôžok a 6 prísteliek, takže tu budete mať dostatok miesta na oddych. Chalupa na Mlynci je ideálna pre veľké rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí chcú stráviť čas spolu v príjemnom prostredí.

Chalupa na Mlynci má 4 kúpeľne a 6 toaliet, takže si nemusíte robiť starosti s nedostatkom kúpeľného vybavenia. K dispozícii sú tiež ďalšie pohodlné zariadenia, vrátane kuchyne, kde si môžete pripraviť vlastné jedlá, a obývacej izby, kde môžete relaxovať s vašimi priateľmi alebo rodinou.

Je potrebné mať na pamäti, že minimálna dĺžka pobytu je 2 noci. Chalupa na Mlynci je ideálna pre tých, ktorí chcú stráviť niekoľko dní v prírode, alebo pre tých, ktorí chcú stráviť víkendový pobyt ďaleko od rušného mesta.

V chalupe na Mlynci nájdete aj množstvo zábavy a rekreácie pre celú rodinu alebo skupinu priateľov. K dispozícii je napríklad sauna, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať po náročnom dni v prírode. Okolie chalupy je tiež ideálne na turistiku a cykloturistiku. V okolí sa nachádza množstvo turistických chodníkov a cyklotrás, ktoré vedú cez nádherné horské scenérie.

V objekte sa môže ubytovať iba jedna samostatná skupina hostí, takže si môžete byť istí, že budete mať dostatok súkromia a pohodlia počas vášho pobytu. Chalupa na Mlynci je ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú pokoj a prírodu, alebo pre tých, ktorí hľadajú miesto na relax a oddych s rodinou alebo priateľmi.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas