logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Chalupa na Mlynci v Terchovej ponúka svojim hostom okrem ubytovania aj množstvo zaujímavých aktivít v okolí. V rámci 15 kilometrov od objektu sa nachádza množstvo možností na športové aktivity pre hostí všetkých vekových kategórií. Okolie Terchovej je známe svojou krásnou prírodou a prekrásnymi turistickými trasami, ktoré ponúkajú prechádzky a túry pre turistov a milovníkov prírody. V zimných mesiacoch sa zase hostia môžu tešiť na lyžovačku a snowboarding v blízkom okolí.

Medzi najpopulárnejšie športové aktivity v okolí patria cyklistika, jazda na koňoch, tenis, bowling, rybolov a bežecké trate pre bežkárov. Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax, je tu množstvo wellness centier, ktoré ponúkajú saunovanie, masáže a termálne bazény. Na letné obdobie sú k dispozícii vonkajšie bazény a možnosti kúpania, krytá plaváreň a viacúčelová športová hala. Pre tých, ktorí hľadajú adrenalínové zážitky, sú k dispozícii lyžiarske strediská a zimné štadióny, kde si môžu hostia užiť zimnú atmosféru a načerpať energiu na celý rok.

Ubytovanie je vhodné pre hostí všetkých vekových kategórií, či už sú to rodiny s deťmi, seniori, turisti alebo cyklisti. Okolie Terchovej ponúka množstvo zaujímavých miest na výlety a prechádzky, ktoré hostia určite ocenia. Chalupa na Mlynci v Terchovej je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú komfortné ubytovanie v blízkosti turistických atrakcií a možností na aktívnu dovolenku. Zároveň poskytuje súkromie a možnosť parkovania, čo sú veľké výhody pre hostí, ktorí si užívajú svoj pobyt. Ubytovanie je vhodné na celoročný pobyt a hostia sa tu určite budú cítiť ako doma.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas