logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Základné informácie

Chalupa na Mlynci v Terchovej ponúka svojim hostom okrem ubytovania aj množstvo zaujímavých aktivít v okolí. V rámci 15 kilometrov od objektu sa nachádza množstvo možností na športové aktivity pre hostí všetkých vekových kategórií. Okolie Terchovej je známe svojou krásnou prírodou a prekrásnymi turistickými trasami, ktoré ponúkajú prechádzky a túry pre turistov a milovníkov prírody. V zimných mesiacoch sa zase hostia môžu tešiť na lyžovačku a snowboarding v blízkom okolí.

Čítať ďalej...

Chalupa na Mlynci v Terchovej ponúka svojim hostom príjemné a komfortné ubytovanie v každom ročnom období. Objekt je v prevádzke celoročne a hostia môžu príchod na ubytovanie realizovať od 14:00, zatiaľ čo odchod z pobytu je potrebné zrealizovať do 10:00.

Čítať ďalej...

Chalupa na Mlynci je krásny a útulný chalupový dom, ktorý ponúka pohodlné ubytovanie v obci Terchová v lone krásnej prírody. Táto chalupa má moderné zariadenie a je vybavená všetkým, čo potrebujete pre príjemný pobyt.

Čítať ďalej...

Chalupa na Mlynci je krásne a útulné ubytovanie v srdci prírody. Táto chalupa je ideálna pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú únik z mesta a chcú stráviť čas v tichom a pokojnom prostredí. Chalupa má kapacitu až pre 18 hostí, ktorí môžu byť ubytovaní v 6 spálniach. K dispozícii sú 12 pevných lôžok a 6 prísteliek, takže tu budete mať dostatok miesta na oddych. Chalupa na Mlynci je ideálna pre veľké rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí chcú stráviť čas spolu v príjemnom prostredí.

Čítať ďalej...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas