logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Aktuality - Novinky - Zaujímavosti - Blog

V dolinách Malej Fatry sa nachádza turistická atrakcia Jánošíkove diery, ktoré sú rozdelené na tri časti: Dolné, Nové a Horné diery. Všetky tri časti sú bezpečne prechodné, no správna voľba cesty je nevyhnutná. Aká je trasa, mapa, náročnosť, prechod s deťmi, so psom, v zime a kde je parkovisko? Tieto otázky nechajte na nás, radi vám poradíme.

Čítať ďalej...

Terchová je krásna dedina nachádzajúca sa v západnej časti Slovenska, v oblasti Malej Fatry. Svojou nádhernou prírodou, bohatou históriou a kultúrou je ideálnym miestom pre oddych a dovolenku pre milovníkov prírody, kultúry a histórie.

Čítať ďalej...

Národný park Malá Fatra patrí medzi najkrajšie miesta na Slovensku, ktoré stojí za návštevu. Tento park vznikol už v roku 1988 a zahrnuje mnoho fascinujúcich miest a prírodných úkazov, ktoré sú charakteristické pre slovenskú krajinu.

Čítať ďalej...

Spustili sme pre Vás novú a dúfame že modernejšiu webstránku.

Čítať ďalej...

Turistika je krásna a vzrušujúca aktivita, ktorá prináša ľuďom radosť a dobrodružstvo. Je to spôsob, ako objavovať nové miesta, kultúry a tradície a stretnúť sa s ľuďmi z rôznych kútov sveta. Bez ohľadu na to, či ste zanieteným dobrodruhom alebo máte radi oddych a relax, turistika má čo ponúknuť pre každého.

Čítať ďalej...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas