logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Rodinný apartmán s 2 spálňami je ideálny pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť pohodlné ubytovanie v príjemnom prostredí. Tento apartmán sa skladá z dvoch samostatných spální, každá so svojím vlastným kúpeľňou s toaletou.

V prvom zariadenom apartmáne sa nachádza manželská posteľ, kde sa môže pohodlne vyspať dvojica. V druhom apartmáne sa nachádzajú dve jednolôžkové postele, ktoré sú ideálne pre deti alebo jednotlivcov. Pre hostí, ktorí potrebujú prístelky, sú k dispozícii výsuvné lôžka.

Apartmán je dobre vybavený pre pohodlie hostí. Sú k dispozícii internetové pripojenie WiFi a klimatizácia, ktoré zabezpečia komfortný pobyt. Hostia môžu tiež využívať minibar, televízor a káblovú TV na relaxáciu a oddych počas pobytu. Pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii detská postieľka.

V každej kúpeľni nájdete výbavu ako sprchovací kút, umývadlo a WC. Sú tiež k dispozícii uteráky pre hostí, ktorí chcú využiť kúpeľne.

Celkovo je tento rodinný apartmán s 2 spálňami ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú pohodlie a komfort v priestrannom a dobre vybavenom apartmáne. Hostia si môžu vychutnať svoj pobyt a využiť všetky moderné zariadenia, ktoré sú k dispozícii.Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas