logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

3-lôžkový apartmán s 1 spálňou je ideálny pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú komfortné a dobre vybavené ubytovanie. Tento apartmán sa skladá z jednej spálne s manželskou posteľou a prístelkou, ktorá sa dá rozložiť, aby poskytla ďalšie miesto pre hostí.

Spálňa je dobre zariadená a ponúka vysoký stupeň pohodlia pre hostí. Manželská posteľ je dostatočne veľká pre dve osoby a prístelka je vhodná pre jednu osobu. Hostia môžu využívať aj internetové pripojenie WiFi, klimatizáciu a káblovú TV pre svoje pohodlie a zábavu. K dispozícii je aj minibar a televízor.

Kúpeľňa v apartmáne je dobre zariadená a ponúka všetko, čo hostia potrebujú počas svojho pobytu. Sú k dispozícii sušič na vlasy, uteráky, sprchovací kút, umývadlo a WC. Hostia sa môžu cítiť ako doma a užiť si príjemný pobyt v pohodlnom prostredí.

Celkovo je tento 3-lôžkový apartmán ideálnym miestom pre hostí, ktorí hľadajú pohodlie a komfort v dobre zariadenom apartmáne. Hostia si môžu užiť svoj pobyt a využiť všetky moderné zariadenia, ktoré sú k dispozícii. Apartmán je vhodný pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí chcú zostať spolu a užiť si svoj pobyt v príjemnom prostredí.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas