logo


+421 903 804 485
+421 905 293 509
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


→  +421 903 804 485
→  +421 905 293 509
→  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

skcsendepl
 ornament

Rozloženie izieb v chalupe

Celkové rozloženie izieb v objekte chalupy na Mlynci v Terchovej je veľmi dobre premyslené a usporiadané. Každá časť objektu má svoje špeciálne funkcie a charakter, ktoré spolu tvoria harmonickú celok. Bez ohľadu na to, ktorú izbu si vyberiete, určite sa budete cítiť príjemne a doma.

Rodinný apartmán s 2 spálňami je ideálny pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť pohodlné ubytovanie v príjemnom prostredí. Tento apartmán sa skladá z dvoch samostatných spální, každá so svojím vlastným kúpeľňou s toaletou.

Čítať ďalej...

3-lôžkový apartmán s 1 spálňou je ideálny pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí hľadajú komfortné a dobre vybavené ubytovanie. Tento apartmán sa skladá z jednej spálne s manželskou posteľou a prístelkou, ktorá sa dá rozložiť, aby poskytla ďalšie miesto pre hostí.

Čítať ďalej...

Chalupa na Mlynci sa nachádza v nádhernom prostredí Terchovej a ponúka všetko, čo si môžete priať pre príjemný pobyt. Okrem spálne s manželskou posteľou a samostatnej kúpeľne, chalupa disponuje aj spoločnými priestormi, ktoré sú plne vybavené pre Vaše pohodlie.

Čítať ďalej...

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
 ornamentcreated by: Marek Sarvas