Základné informácie
skcsendehuplru

separator

Príjemné ubytovanie v krásnom prostredí Malej Fatry!

chalupa terchováVychutnajte si pobyt v obklopení prírody národného parku, kde vás privíta priestranná Chalupa na Mlynci. Pre maximálne 16 hostí ponúka ubytovanie vo forme dvoch štvorlôžkových izieb, pričom ku každej z nich sa v prípade potreby dajú doplniť štyri prístelky. Jedlá od výmyslu sveta si môžete pripraviť v moderne zariadenej kuchyni, ku ktorej náleží elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, toaster a mikrovlnka. Príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi sa zas dajú tráviť v tunajšej spoločenskej miestnosti s televízorom alebo v altánku s krbom priam stvorenom pre grilovanie a opekanie. Súčasťou chalupy sú taktiež dve kúpeľne, dve toalety, lyžiareň a atrakcie pre najmenších v podobe detského ihriska, kútika, hojdačky, preliezok a hračiek. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet a päť parkovacích miest v uzavretom dvore.

Chalupa na Mlynci sídli v tichej lokalite obce Terchová, kde nič nebráni prežitiu pohodovej dovolenky. Obec je každoročne dejiskom známych podujatí ako Jánošikove dni či Halušky Terchová a načerpanie nových síl vám v nej poskytne Relax centrum Terchovec.

Počas zimnej sezóny máte k dispozícii kvalitné lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone, v lete zas hrá prím v prvom rade cykloturistika a pešia turistika v oblasti Malej Fatry, pričom k najobľúbenejším cieľom patria vrchy Veľký a Malý Rozsutec a malebná tiesňava Jánošikove diery. Pekná prechádzka sa spája aj s rozhľadňou Terchovské srdce a nielen deti poteší jazda Terchovským vláčikom.

 

 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

created by: Marek Sarvas